Mesaj incredibil al lui Ronaldo dupa meciul cu Schalke! Reactia nervoasa i-a lasat masca pe jurnalisti: VIDEO

Cristiano Ronaldo Real Madrid Liga Campionilor
Data publicarii: Miercuri 11 Martie 2015, 14:51
Data actualizarii: Miercuri 11 Martie 2015, 18:15

In seara in care a devenit cel mai bun marcator din istoria competitiilor europene, Cristiano Ronaldo a luat o decizie radicala in relatia cu presa spaniola

Real Madrid a tremurat pana in ultima secunda pentru calificarea in sferturile de finala ale Ligii Campionilor, iar finalul de meci a fost plin de nervi pentru jucatorii madrileni.

Camerele au surprins un dialog intre Ronaldo si Benzema, imediat dupa golul de 4-3 marcat de nemti, in care starul portughez ii spunea lui Benzema "Que verguenza, que verguenza!" (Ce rusine, ce rusine!). DETALII AICI

Supararea nu a trecut nici dupa fluierul final, desi Realul a obtinut calificarea in sferturile Ligii. La iesirea de la vestiare, in zona media, Cristiano Ronaldo i-a spus unui reporter: "Nu mai vorbesc cu presa pana la finalul sezonului!"

Jurnalistii spanioli scriu ca atitudinea lui Ronaldo este de neinteles, mai ales dupa o seara in care portughezul a mai stabilit un record fabulos.

Cu cele doua goluri inscrise in poarta lui Schalke, Cristiano Ronaldo a devenit cel mai bun marcator din istoria competitiilor europene. DETALII AICI