Real Madrid a facut instructie cu echipa lui Andone! Romanul a fost schimbat la pauza  | TOATE REZULTATELE

uefa champions league Florin Andone Galatasaray juventus Real Madrid Liga Campionilor MECIURI TARI IN UCL | Florin Andone da peste Realul lui Zidane de la 22:00! Juventus cu Cristiano Ronaldo joaca cu Lokomotiv de la 19:55 | TOATE PARTIDELE
Live Blog
UEFA CHAMPIONS LEAGUE
Data publicarii: Miercuri 06 Noiembrie 2019, 19:00
Data actualizarii: Joi 07 Noiembrie 2019, 08:47

Urmarim si comentam impreuna meciurile serii din grupele UEFA Champions League pe www.sport.ro!

21:55 06 Nov
WOW! :) Robert Lewandowski a inscris in fiecare meci din Champions League si Bundesliga pe care l-a jucat in acest sezon! (20 de goluri, 14 meciuri)

21:48 06 Nov
GOOOOOOLLL JUVENTUS! Douglas Costa aduce victoria lui Juventus din pasa lui Gonzalo Higuain
21:43 06 Nov
GOOOOOOLLLL BAYERN! Perisic inscrie in minutul 89 cu un sut din interiorul careului, 2-0

21:21 06 Nov
GOOOOOOOLLL BAYERN! Lewandowski deschide scorul in minutul 69 cu un sut din interiorul careului
20:31 06 Nov
Cele mai multe aparitii din istoria Champions League! Cristiano Ronaldo, aproape de recordul all-time detinut de Iker Casillas.
20:13 06 Nov
GOOOOOOLLLL LOKOMOTIV! Miranchuk ii da replica rapid lui Juventus profitand de greseala lui Bonucci, 1-1
20:03 06 Nov

GOOOOOOL JUVENTUUUS! Ramsey inscrie dupa greseala portarului la lovitura libera batuta de Cristiano Ronaldo

19:07 06 Nov