AICI VIDEO: Liverpool 3-0 Manchester City! Guardiola, soc urias in 30 de minute! Pierdere URIASA pentru Liverpool: Salah a iesit accidentat

Data publicarii: Miercuri 04 Aprilie 2018, 20:59
Data actualizarii: Joi 05 Aprilie 2018, 00:29

Aici rezumatul video.

LIVERPOOL 3-0 CITY

min 93: FINAAAL! Liverpool castiga, 3-0. Returul de peste o saptamana se anunta exploziv!

min 52: Salah se accidenteaza si nu mai poate continua. In locul sau intra Wijnaldum!

min 45: S-a terminat prima repriza. City e la pamant, Liverpool are 3-0. Fostul fundas al lui United, Gary Neville, asteapta o revenire de senzatie a lui City in partea a doua. :)

min 30: GOL LIVERPOOL! INCREDIBIL! Liverpool domina TOTAL, City tremura grav la fiecare atac advers. Marcheaza si Mane, cu capul, din centrarea lui Salah.

min 20: GOL LIVERPOOL! OXLADE CHAMBERLAIN INSCRIE CU UN SUT SUPERB DIN AFARA CAREULUI!

min 14: Salah a ajuns la 38 de goluri marcate in acest sezon!

min 11: GOL LIVERPOOL! SALAH INSCRIE PENTRU LIVERPOOL!

*** Atmosfera incredibila inaintea meciului. Fanii lui Liverpool au aruncat cu obiecte in autocarul lui City in momentul sosirii la stadion!