Marti 13 Februarie 2018, 22:26

Higuain, direct in ISTORIA Champions League! Performanta incredibila pentru atacantul lui Juve: 23 de secunde au facut diferenta

Gonzalo Higuain a deschis seara de Champions League cu o dubla.

Finala Cupei Romaniei: duminica, 27 mai, in direct la PRO X: Craiova - Sibiu, ora 21:00! De la 17:00 se joaca finala Romaniei la U19, Steaua - Dinamo!

Finala Champions League: Real Madrid - Liverpool, sambata, 26 mai, 21:45, in direct la PRO TV!

Atacantul lui Juventus a adus rapid echipa lui Allegri in avantaj dupa reusitele din minutele 2, respectiv 8, din penalty. Este cea mai rapida "dubla" din istoria UEFA Champions League.

Al doilea gol a fost reusit de Higuain in secunda 7 a minutului 8 si l-a devansat astfel pe Julio Ricardo Cruz care marcase doua goluri in 8 minute si 30 de secunde in poarta lui Spartak Moscova, in 2006.

Filmul accidentului în care 9 români au murit. Șoferul ar fi crezut că merge pe autostradă