Cel mai tare duel din Liga: Gilardino vs Klose! Vezi cele mai tari goluri marcate de cei 2 super atacanti! VIDEO:

Alberto Gilardino Bayern Munchen Fiorentina Liga Campionilor Miroslav Klose Liga Campionilor
Data publicarii: Luni 08 Martie 2010, 12:12
Data actualizarii: Luni 08 Martie 2010, 12:24

Fara Adrian Mutu, Fiorentina spera sa intoarca rezultatul din meciul tur cu Bayern Munchen si sa se califice in sferturile Ligii Campionilor.

In tur Fiorentina a pierdut cu 2-1 pe terenul lui Bayern, dupa un gol primit in urma unei mari greseli de arbitraj. In minutul 89, la scorul de 1-1 arbitrul Ovrebo a validat golul marcat de Klose desi atacantul lui Bayern a marcat dintr-un offside care se vedea si din avion.

Fiorentina spera sa intoarca rezultatul pe Artemio Franchi si are o cota de 2,80 la victorie in timp ce Bayern are o cota de 2,30.

In acest weekend, Fiorentina a pierdut pe teren propriu meciul cu Juventus cu 2-1 in timp ce Bayern a reusit in Germania doar un egal, 1-1 in deplasarea de la FC Koln.