"Astia vor sa renunte la VAR si nu stiu cum!" Cea mai amuzanta reactie dupa faza serii in UEFA Champions League

Real Madrid Liga Campionilor PSG uefa champions league VAR Liga Campionilor "Astia vor sa renunte la VAR si nu stiu cum!" Cea mai amuzanta reactie dupa faza serii in UEFA Champions League
Data publicarii: Miercuri 27 Noiembrie 2019, 07:34
Data actualizarii: Miercuri 27 Noiembrie 2019, 07:37

Super meciul dintre Real si PSG, scor 2-2, a oferit cel mai ciudat moment al acestei editii de UEFA Champions League.

In minutul 43, arbitrul a dictat penalty pentru PSG si cartonas rosu pentru Courtois, portarul Realului. Dupa consultarea sistemului VAR, centralul a intors complet decizia, iar meciul s-a reluat ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. Momentul s-a petrecut la scorul de 1-0 pentru Real.

Mihai Stoica s-a amuzat pe seama intregii situatii si a postat un mesaj pe contul sau de Facebook, la pauza partidei: "Astia vor sa renunte la VAR si nu stiu cum s-o faca!"