Mafia pariurilor in Liga 2? Meci NEBUN cu 3 goluri in ultimul sfert de ora! Scenariul incredibil al unui meci care ridica semne de intrebare:

Gloria Bistrita Juventus Bucuresti Liga 2 Seria 2
Data publicarii: Sambata 21 Aprilie 2012, 13:41
Data actualizarii: Sambata 21 Aprilie 2012, 13:45

Vezi toate rezultatele din aceasta etapa din Liga a 2-a

Meci nebun in seria a 2-a din Liga a 2-a! La Bistrita, Gloria a invins-o cu 4-3 pe Juventus Bucuresti dupa un scenariu care i-a dus pe fani cu gandul la un aranjament!

Gloria Bistrita era mare favorita inainte de acest meci avand o cota de 1.23 in timp ce Juventus avea cota 8.80! La pauza insa, Juventus conducea cu 2-1 dupa dubla lui Damaschin care au intors rezultatul dupa ce Feher deschisese scorul pentru Gloria.

In a 2-a repriza a inceput nebunia! In minutele 52 si 78 Stan a intors din nou rezultatul, 3-2 pentru Gloria! In minutul 85 Tene e egalat pentru Juventus!

Doua minute mai tarziu, Stan reusea hattrick-ul si meciul s-a incheiat 4-3 pentru gazde! Cum Gloria Bistrita e pe primul loc in seria a 2-a iar Juventus e pe loc retrogradabil, victoria nu este deloc surprinzatoare. Doar ca evolutia scorului poate ridica niste semne de intrebare.