ACUM - LIVE: Concordia Chiajna 4-0 Farul Constanta

Autor: Sport.ro
Sambata 06 Martie 2010, 10:52
ACUM - LIVE: Concordia Chiajna 4-0 Farul Constanta

CLICK AICI pentru LIVE!

Programul meciurilor LIVE la Sport.ro:
Chiajna 3-0 Farul Constanta
AZI, ora 13:00: Steaua 2 – Dinamo 2

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Cel mai mare derby din istoria Romaniei s-a mutat in Liga 2: Steaua – Dinamo e duminica, in direct la Sport.ro de la ora 13:00!

Ti-ai imaginat vreodata cum va arata eternul derby Steaua-Dinamo peste 2-3 ani? Nu-ti mai imagina, uita-te duminica la ora 13:00 la Sport.ro: Steaua 2 – Dinamo 2.

Toti suporterii rivali ai Stelei si ai lui Dinamo au ajuns la fericirea suprema: meciul Steaua – Dinamo e in Liga 2.

Polonezul trimis de Stoichita la echipa a doua, Rafal Grzelak va fi in teren, in timp ce la Dinamo vor evolua Curca, Daminuta, Diabate si noua achizitie, cehul Martin Zivny.

Duminica

, la 11.00, fostii stelisti “

Micul Beckham

” Florentin Dumitru si Laurentiu Dinita vor sa opreasca “rechinii” din drumul lor spre promovare:

Chiajna – Farul

.

Programul meciurilor LIVE la Sport.ro:

Duminica, ora 11:00:

Concordia Chiajna – Farul Constanta

Duminica, ora 13:00: Steaua 2 – Dinamo 2

Programul complet al etapei in Liga a II-a:


Serie 1

Sambata 06 Martie
Victoria Branesti - Sportul Studentesc 11:00
Petrolul Ploiesti - FC Snagov 11:00
Delta Tulcea - Sageata Stejaru 11:00
CSM Ramnicu Sarat - Dunarea Galati 11:00
Tricolorul Breaza - FCM Bacau 11:00
Gloria Buzau - Cetatea Suceava 11:00
Dunarea Giurgiu - FC Botosani 11:00

Duminica 07 Martie
Concordia Chiajna - Farul Constanta 11:00
Steaua II Bucuresti - Dinamo II Bucuresti 13:00

Serie 2
Sambata 06 Martie
Fortuna Covaci - CSM Ramnicu Valcea 11:00
FC Silvania - Dacia Mioveni 11:00
FC Arges Pitesti - FC Drobeta Turnu Severin 11:00
Gaz Metan CFR Craiova - Ariesul Turda 11:00
Minerul Lupeni - Muresul Deva 11:00
FC Baia Mare - Universitatea Cluj 11:00
FC Bihor Oradea - UTA Arad 11:00

Duminica 07 Martie
CS Otopeni - FCM Targu Mures 11:00

 Clasament Seria 1

1. Sportul Studentesc 36 puncte
2. Victoria Branesti 36
3. FC Farul Constanta 35
4. Sageata Stejaru 32
5. Delta Tulcea 30
6. Petrolul Ploiesti 29
7. FC Snagov 28
8. Concordia Chiajna 26
9. FCM Bacau 26
10. FC Botosani 25
11. Steaua II 23
12. Dunarea Giurgiu 23
13. Dunarea Galati 21
14. Gloria Buzau 15
15. Cetatea Suceava 15
16. Dinamo II 14
17. Tricolorul Breaza 11
18. CSM Ramnicu Sarat 11

Clasament Seria 2

1. FCM Targu Mures 33 puncte
2. UTA Arad 31
3. FC Arges Pitesti 31
4. Universitatea Cluj 30
5. Dacia Mioveni 29
6. Jiul Petrosani 26
7. CS Otopeni 24
8. Silvania Simleu Silvaniei 23
9. Gaz Metan CFR Craiova 21
10. CSM Ramnicu Valcea 20
11. Ariesul Turda 19
12. FC Bihor Oradea 18
13. FC Baia Mare 17
14. FC Drobeta Turnu Severin 17
15. Minerul Lupeni 16
16. Muresul Deva 16
17. Fortuna Covaci 10
18. CFR Timisoara 0
 

BRAT