VIDEO! Regina Europei, invinsa de vedetele din America! Henry si Beckham au batut-o iar pe Chelsea! Cum au reusit ce n-a putut Barca:

Chelsea Major League Soccer Superliga
Data publicarii: Joi 26 Iulie 2012, 08:57
Data actualizarii: Joi 26 Iulie 2012, 08:58

Campioana Europei, Chelsea, a pierdut intr-un amical de lux impotriva tuturor vedetelor din prima liga din SUA

Chelsea a jucat un meci amical in fata echipei All Stars din Major League Soccer. Mari rivali ai lui Chelsea pe cand jucau in Premier League, David Beckham si Thierry Henry au fost extrem de importanti in victoria cu 3-2 a vedetelor din SUA!

Wondolowski a deschis scorul pentru MLS All Stars, Terry egaland dupa centrarea lui Frank Lampard. Acelasi Lampard a dus scorul la 2-1, nu inainte de Henry sa rateze o ocazie importanta dupa pasa lui Beckham. Pontius a reusit sa egaleze iar pe final de meci, Eddie Johnson a marcat golul de 3-2 pe final de meci!

MLS All Stars: Nielsen (Kennedy pauza); Beitashour, Collin (Valdes 35), DeMerit, Morrow (Corrales 55); Beckham (Farfan 21), De Rosario (c), Alonso (Beckerman 55), Donovan (Pontius pauza); Henry (Zusi 55), Wondolowski (Johnson 59).

Chelsea: Hilario (Turnbull pauza); Ivanovic, Cahill (Chalobah 74), Terry (David Luiz pauza), Cole (Ferreira pauza); Essien (Mikel 60), Lampard (Meireles 60); Ramires (Hazard 60), Marin (Piazon 60), Benayoun (Malouda pauza); Lukaku (De Bruyne 74).