"Am pierdut doar o batalie, nu si razboiul. Putem termina pe locul doi in grupa, dar trebuie sa batem in retur pe Bordeaux. Moralul nostru este foarte bun si cu totii speram sa castigam cu Timisoara. E drept ca suntem putin obositi dupa meciul din Champions League, insa la Cluj este un grup puternic si unit, asa ca nu concepem sa ratam titlul in acest sezon", a spus Tony pentru Onlinesport.