Poli, noul lider al Ligii I! Steaua si Dinamo se bat pe primul loc de Europa League cu Vaslui! Comenteaza etapa!

Dinamo Steaua Superliga
Data publicarii: Joi 14 Aprilie 2011, 22:32
Data actualizarii: Joi 14 Aprilie 2011, 22:33

Marti:
Dinamo 3-1 Urziceni! EMOTII pe final pentru Andone, dupa ce a avut peste 15 ocazii de gol!
Gloria Bistrita 1-1 FC Vaslui
Miercuri:
Astra se bate pentru Europa League! Astra Ploiesti 1-0 Sportul Studentesc
Final NEBUN! Mingea scoasa de pe linia portii in ultimul minut cu calcaiul! Gaz Metan Medias 0-0 FC Brasov
Zicu salveaza Timisoara in minutul 89! FC Timisoara 2-2 Pandurii
Steaua schimba liderul! Maicon, primul gol! Steaua 1-0 Otelul
Joi:
Fl.Costea inscrie iar in Liga 1 dupa un an! Universitatea Craiova 2 - 1 Targu Mures
  Rapid, al doilea egal consecutiv! Victoria Branesti 0-0 Rapid
U egaleaza in min. 90! Doua gafe uriase de arbitraj! CFR Cluj 1-1 Universitatea Cluj