"Steaua putea sa ne bata la 2-3 goluri diferenta" Tu ce crezi?
Buzau e in sarbatoare. Gloria a scos un 1-1 cu o "Stea" fara antrenor si Becali a explodat de nervi.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News
Buzau e in sarbatoare. Gloria a scos un 1-1 cu o "Stea" fara antrenor si Becali a explodat de nervi.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News