Situatie incredibila la Steaua. Cum a ajuns sa fie amendat clubul din cauza lui Radoi
Steaua a fost amendata din cauza lui Radoi!
Radoi nu a ajuns la ultima intalnire cu pompierii si jandarmii. In acte, Radoi e directorul sportiv al Stelei si inainte de meciuri trebuie sa participe la sedintele cu pompierii si jandarmii.
N-a facut-o la ultimul meci de la Ploiesti, cu Petrolul, astfel ca Federatia a amendat-o pe Steaua cu 1000 de lei.
Radoi risca sa fie suspendat intre 4 si 6 etape daca da indicatii pe banca. Dica este singurul care comunica in timpul meciurilor cu jucatorii Stelei.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News