FOTO | NU SE VEDE NIMIC! Sepsi - Clinceni s-a jucat doar 15 minute! Arbitrul a oprit partida, aceasta urmand a fi reprogramata

Superliga NU SE VEDE NIMIC! Sepsi - Clinceni este in pericol de a nu se juca! Ceata densa a acoperit intregul stadion
Data publicarii: Luni 09 Decembrie 2019, 17:41
Data actualizarii: Luni 09 Decembrie 2019, 19:17

Partida va fi reprogramata.

UPDATE: Sepsi - Clinceni va fi amanat din cauza cetii! 15 minute s-a jucat fotbal la Sfantu Gheorghe si arbitrul a decis ca partida sa se opreasca la scorul 0-0. Meciul va fi reprogramat!

UPDATE: Arbitrul a facut anuntul oficial! Partida va fi amanata cu o ora, conform regulamentului. In cazul in care nici atunci conditiile nu vor permite disputarea partidei, aceasta va fi reprogramata.

• NU SE VEDE NIMIC! Sepsi - Clinceni este in pericol de a nu se juca! Ceata densa a acoperit intregul stadion

Meciul dintre Sepsi si Clinceni are mari sanse se nu se mai joace in aceasta seara.

Vizibilitatea extrem de redusa din cauza cetii este motivul pentru care partida ar putea fi amanata.