I-a revenit zambetul pe buze! Ioan Niculae a revenit in tribunele meciului Astra - Sepsi dupa ce plecase FURIOS in prima repriza! Ce s-a intamplat

Superliga
Data publicarii: Duminica 23 Februarie 2020, 17:18
Data actualizarii: Duminica 23 Februarie 2020, 23:40

Astra a inceput slab meciul cu Sepsi.

UPDATE 18:00: Astra marcheaza doua goluri intr-un minut si giurgiuvenii sunt din nou pe loc de play-off! Ioan Niculae a revenit in tribune si isi aplauda jucatorii pentru revenire.

Cel mai probabil patronul a fost la vestiar la pauza pentru a-si motiva jucatorii.

• Nu a mai suportat sa vada rusinea! Ioan Niculae s-a infuriat si a plecat de la stadion la 0-2 cu Sepsi: Astra, cu un pas in play-out

Sepsi a deschis scorul la Giurgiu in minutul 28 prin Gal-Andrezly. In minutul 41, Carnat a majorat diferenta si Ioan Niculae a plecat de la stadion extrem de nervos.

La acest scor, daca Viitorul va reusi sa o invinga pe Clinceni, Astra este in play-out.

VEZI AICI tot ce se intampla in razboiul pentru play-off: Astra - Sepsi 0-2, Viitorul - Clinceni 0-0, Gaz Metan - Dinamo 1-0