Cearta ca la usa cortului la Branesti! L-a scuipat Vali Negru pe Ilie Stan? "Nu s-a pus problema de scuipat, nici macar de injurat!"

Victoria Branesti FCM Targu Mures ilie stan Superliga
Data publicarii: Marti 05 Octombrie 2010, 12:29
Data actualizarii: Marti 05 Octombrie 2010, 16:31

Un gest penibil si rusinos a luat fata meciului oricum anost dintre Victoria Branesti si Targu Mures, terminat 0-0!

Cei de la Branesti s-au luptat mai mult intre ei decat cu adversarii! Ilie Stan si Vali Negru s-au certat la pauza meciului pe tunelul catre vestiare. Antrenorul i-a reprosat prestatia din prima repriza.

Negru ar fi scuipat in directia lui Stan iar acesta l-a impins pe culoar. Jucatorul a negat insa ca s-a intamplat asa ceva si a declarat ca intre el si Ilie Stan a fost doar o mica cearta:

"Nu s-a pus problema de scuipat, nici macar de injurat! Ilie Stan mi-a reprosat ca mai mult ma cert cu arbitrii decat joc. A fost mai mult un schimb de replici", a spus Vali Negru pentru www.sport.ro.