Momente de groaza pe teren la Chiajna - Timisoara! Un jucator a fost dus de urgenta la spital dupa ce a suferit o comotie in timpul meciului

chiajna ACS Poli Timisoara Superliga
Data publicarii: Vineri 11 Decembrie 2015, 18:59
Data actualizarii: Vineri 11 Decembrie 2015, 19:49

Mamele de la Chiajna a fost transportat de urgenta la spital, dupa o lovitura puternica primita din partea unui adversar.

Momente de panica la Chiajna, in prelungirile primei reprize din meciul cu Poli Timisoara. Mamele a ramas inconstient pe teren, dupa ce a fost lovit cu cotul in cap de Sarmov.

Fundasul Chiajnei a cazut ca secerat si nu s-a mai putut ridica de pe gazon. Arbitrul a intrerupt meciul si a permis accesul ambulantei.

Medicii au contatat ca Mamele a suferit o comotie si l-au transportat de urgenta la spital.

Concordia Chiajna si ACS Poli Timisoara au terminat la egalitate, 2-2 (Robert Raducanu '54, Vali Lazar '90 / Elek 27', Luchin '57).

Sursa foto: DolceSport