Meci nebun in Bulgaria! Jucatorii veniti din Liga I s-au intalnit in cea mai frumoasa partida din aceasta etapa! Gol Moti, dubla Hamza!

Cosmin Moti Younes Hamza Superliga
Data publicarii: Duminica 23 Februarie 2014, 15:46
Data actualizarii: Duminica 23 Februarie 2014, 16:03

► Duminica, LIVE la Sport.ro: Je m’apelle Calificare! 13:00 Trageri la sorti EURO, 15:30 Ajax – AZ, 19:00 Special "ZI CU MUTU"

Botev Plovdiv si Ludogorets s-au intalnit astazi in campionatul Bulgariei. Fostul atacantl al lui Petrolul, Younes Hamza a deschis scorul pentru Botev din pasa lui Luchin.

Dupa doar 9 minute, Cosmin Moti egalat pentru Ludogorets duap doar 9 minute. Apoi Hamza marcat din nou, de data aceasta din pasa lui Dore.

In minutul 63, Ludogorets a egalat din nou si s-a terminat 2-2. Ludogorets e pe primul loc, cu 54 de puncte, in timp ce Botev Plovdiv e pe 6, cu 40 de puncte.