FOTO ȘI VIDEO Lovit de tren! Gică Hagi, stană de piatră după golul patru al CFR-ului + cum a fost surprins înainte de pauză

Gica Hagi cfr cluj - farul constanta Superliga Superliga
Data publicarii: Sambata 18 Mai 2024, 22:07
Data actualizarii: Sambata 18 Mai 2024, 22:07

CFR Cluj - Farul Constanța, LIVE TEXT - AICI.

După primele 45 de minute disputate pe stadionul ”Dr. Constantin Rădulescu” din Gruia, CFR Cluj a condus-o pe Farul Constanța cu 4-0.

Ciprian Deac a deschis scorul, Panagiotis Tachtsidis a dublat avantajul, Karlo Muhar a dus scorul la 3-0, iar Daniel Bîrligea și-a trecut și el numele pe lista marcatorilor.

Imediat după golul lui Bîrligea, Gică Hagi a stat nemișcat preț de câteva minute, cât timp CFR Cluj - Farul Constanța se derula.

După fluierul de final al primelor 45 de minute, Gică Hagi a intrat pe teren și a mers spre vestiare cu fața la pământ, acoperită de șapcă (VEZI GALERIE FOTO).

La 0-4 cu CFR Cluj și 0-1 în meciul Universitatea Craiova - Sepsi OSK care se joacă de la aceeași oră, Farul Constanța e pe locul cinci cu 36 de puncte, în clasamentul LIVE.

Echipele de start în CFR Cluj - Farul Constanța

• CFR Cluj: Sava - Mogoș, Boben, Kresic, Camora - Tachtsidis, Keita, Muhar - Deac, Bîrligea, Otele
  • Farul Constanța: Buzbuchi - Sîrbu, Popescu, Gustavo, Ganea - Vînă, Queiros, Grameni - Grigoryan, Munteanu, Andronache