Ilie MESERIE si schimbarile de aur! Nikolic si F. Costea intorc scorul si aduc o victorie nesperata pentru Steaua! Vezi fazele meciului:

Superliga
Data publicarii: Duminica 02 Octombrie 2011, 22:43
Data actualizarii: Luni 03 Octombrie 2011, 02:52

2-1 / Dupa o prima repriza saraca in faze de poarta, Otelul a intrat la cabine cu avantaj minim dupa un gol norocos. Steaua a intors scorul in a doua repriza dupa golurile inscrise de Nikolic si Florin Costea, jucatori trimisi in teren de Stan din postura de rezerva!

STEAUA: Stanca - Martinovici, Iliev, Geraldo, Brandan - T. Balan, Prepelita, Bourceanu, Tanase - Tatu, M. Costea
Rezerve: Cojocaru, Latovlevici, Fl. Costea, Galamaz, Rusescu, Bicfalvi, Nikolici

OTELUL: Grahovac - Skubici, Sg. Costin, Perendija, Salageanu - Giurgiu, Iorga - S. Frunza, Viglianti, Iorga - Punosevac
Rezerve: Branet, Filip, Ljubinkovici, Sirghi, Bus, Chavez, Ibeh, Pena