"Les Amis de Dudelange isi continua marsul triumfal spre titlu!" MM Stoica n-a rezistat si a atacat CFR-ul dupa prima repriza cu Viitorul! Cele 2 faze in care acuza arbitrajul

Autor: Sport.ro
Sambata 16 Martie 2019, 21:42

Partida dintre Viitorul si CFR Cluj este aici.

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Cei de la FCSB acuza din nou arbitrajul de la partida CFR-ului. La meciul cu Viitorul, CFR a avut 2 decizii favorabile din partea lui Marius Avram. Mihai Stoica si-a ironizat imediat rivala la titlu.

"Si uite asa, scapati pana la pauza de o eliminare (Omrani) si de un penalty (la Dragus), Les Amis de Dudelange isi continua marsul triumfal spre un nou titlu. Sau nu"
a scris Mihai Stoica pe pagina sa de Facebook.

Directorul sportiv al celor de la FCSB face referire la 2 faze din prima repriza a partidei de la Viitorul - Omrani si-a calcat un adversar in minutul 11 si a primit cartonas galben, pentru ca in minutul 42 cei de la Viitorul sa ceara penalty dupa o interventie a lui Bordeianu.