Lacatus s-a convins: ASTA e echipa pe care o va folosi cu Craiova! Oltenii au spionat-o pe Steaua!

Data publicarii: Duminica 20 Februarie 2011, 21:24
Data actualizarii: Duminica 20 Februarie 2011, 21:57

Steaua a castigat ultimul amical al iernii! 11-0 cu saracii de la Tunari din liga a 3-a! La Steaua a debutat si Burdujan. A facut-o cu gol. Tanase nu si-a scos mana din ghips. Va reveni pe teren la derby-ul cu Craiova de peste o saptamana.

Lacatus a inceput meciul cu echipa pe care vrea sa o bage la Craiova. A lipsit doar Tanase dintre titulari. Bilasco a fost singurul varf. L-a ajutat Dica. Si Bilasco si Dica au dat cate doua goluri.

La pauza Steaua i-a condus pe saracii de la Tunari cu 5-0. In repriza a doua Steaua a mai dat inca 6. Burdujan a marcat la primul meci pentru Steaua.

Onofras a dat si el gol in Ghencea - il asteapta de 5 luni. Amatorii de la Tunari n-au ratat momentul, s-au tras in poze cu vedetele Stelei.

Ehipa de start a lui Lacatus: Tatarusanu - Bonfim, Geraldo, Galamaz, Brandan - Ricardo, Marinescu, Nicolita, Dica, Szekely - Bilasco.

Presedintele Craiovei Ticleanu a dezvaluit ca a avut spioni la meci!