"Jucatorii Chiajnei erau albi la fata! Au fost crispati!" Care e marele REGRET al fostului stelist care putea sa dea lovitura pe National Arena:
Steaua 2-1 Concordia / Antrenorul Concordiei Chiajna, Laurentiu Dinita, era nemultumit la finalul meciul de faptul ca a ratat victoria contra Stelei!
"Ai mei au intrat crispati pe teren. Erau albi la fata. Nu au avut incredere in ei. Am luat si doua goluri dupa executii de exceptie.
Poate ca la acea bara daca intra mingea in poarta altfel era jocul. Au avut un public extraordinar care i-a impins de la spate. Imi pare rau ca nu am profitat ca ei erau obositi" a spus Dinita la finalul meciului
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News