Interzis la GRATARE! :) Cum s-au chinuit fotbalistii de 1 mai! Totul ca sa fie pregatiti pentru Derby de Romania! VIDEO

Publicitate

Ultimele zile din post ii pun la grea incercare pe fotbalisti. La Dinamo si Steaua, gratarele au fost interzise de 1 mai!

O singura data in ultimii 27 de ani, ziua de 1 mai a mai cazut in post. Dinamovistii asteapta Pastele pentru a incinge gratarele.

"Nu stiu daca toti tin post, dar sunt unii care tin. Nu-i afecteaza, o zi in care nu mananca carne nu-i afecteaza", spune Talnar.

Rapidistii nu tin post de teama sa nu-si piarda puterile, iar tentatia e mare.

"Nu pot sa ma abtin! Adica nu exagerez, dar nici nu ma abtin", spune si rapidistul Alex Ionita.

Pentru Mitica, Pastele e in fiecare zi. N-a tinut post in viata lui!

"Sunt un pacatos. Cred in post, dar nu-l practic", recunoaste Dragomir.

Modifică setările cookies
Don’t miss out on our news and updates! Enable push notifications
Get notifications about important news!