INCREDIBIL! Fanii Stelei l-au vazut pe TATU in Ghencea! Primul mare ESEC al lui Reghe! Cine ar trebui sa joace in atac?

Steaua Adi Rocha leandro tatu Superliga
Data publicarii: Marti 24 Iulie 2012, 09:40
Data actualizarii: Marti 24 Iulie 2012, 09:49

Steaua 1-0 Chiajna / Sezon nou, aceleasi probleme la Steaua. Echipa nu are mijlocas coordonator si golgheter.

Becali l-a dat afara pe Tatu, insa Reghecampf a adus alt jucator care seamana la perfectie cu atacantul brazilian. Rocha i-a disperat pe fanii Stelei in cele doua meciuri de pe Ghencea disputate pana acum. Brazilianul adus de la Chiajna a fost titular in fata lui Rusescu, insa a dat-o in bara la propriu. Le-a amintit fanilor de felul in care ii dispera Tatu in sezonul trecut.

Patronul Stelei a anuntat deja prima mare modificare pentru meciul cu Astra de la Ploiesti. Va intra Nikolici in locul lui Rocha. Si Rusescu se cere titular dupa golul marcat la cateva minute dupa ce a intrat in locul lui Florin Costea la pauza.