sergiu ciocan fc voluntari Gaz Metan Medias Superliga Hai sa ne facem ca suntem fotbalisti! :) Faza INCREDIBILA in Voluntari - Gaz Metan! Ce au putut sa faca fundasii lui Teja la gol
Data publicarii: Luni 24 August 2020, 22:21
Data actualizarii: Luni 24 August 2020, 22:25

Voluntari-Gaz Metan s-a terminat 2-1. Echipa lui Teja a avut emotii pana spre final. Dupa ce a deschis scorul in prima repriza, Voluntariul a fost egalat in minutul 53, dupa reusita lui Ciocan.

Golul e o demonstratie de aparare penibila. Ciocan a ramas singur intre 3 adversari. Fundasii Voluntariului n-au reusit sa intervina la o centrare moale a lui Trif, de pe partea stanga, iar Ciocan, ramas singur l-a batut pe Rimniceanu.