Gol Iancu! Steaua a castigat cu 2-1 amicalul cu Clinceni! Pe cine a trimis Reghe in teren:

Steaua FC Clinceni Superliga
Data publicarii: Miercuri 19 Martie 2014, 18:45
Data actualizarii: Miercuri 19 Martie 2014, 18:46

► In numele lui Maradona: Napoli - Porto, joi 22:00, IN DIRECT Sport.ro si voyo.ro

Ros-albastrii au disputat miercuri dupa-amiaza, la Domnesti, un meci amical impotriva divizionarei secunde FC Clinceni, pe care l-au castigat cu 2-1.

Golurile ros-albastrilor au fost inscrise de catre Gabriel Iancu, in minutul 16, respectiv Mihai Radut, in minutul 25. Gazdele partidei au redus din diferenta in minutul 27.

Stelistii au evoluat in urmatoarea formula de joc: Nita - Matei, Georgievski, Rapa, Pirvulescu - Aldea, Radut, Neagu - Gradinaru, Iancu, Tarnovan. In cea de-a doua repriza au mai intrat pe teren portarul Bogatinov, precum si juniorii Macris, Andrei si Dumitrache.