"E imposibil sa accept o premiere de la Steaua! Eu sunt platit de Dinamo!"
"Este imposibil sa accept de exemplu o premiere de la Steaua! Nu stiu daca fotbalul din Romania este corupt, dar am minti daca nu am spune ca exista o urma de indoiala. Ar trebui sa existe mai mult respect, pe toate planurile, dar sper ca lucrurile sa se indrepte", a spus Danciulescu la gsptv.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News