Dialog INCREDIBIL intre Becali si Iancu! Becali: "Dobitocii aia de la Sportul au pierdut aiurea" Iancu: "Meritau cel putin egal!"

Superliga
Data publicarii: Duminica 10 Aprilie 2011, 19:33
Data actualizarii: Duminica 10 Aprilie 2011, 19:41

Patronul Stelei insista ca Poli va fi retrogradata la finalul campionatului si a ajuns la un acord cu Marian Iancu: se vor ataca doar pe probleme care tin de interesele cluburilor pe care le reprezinta :)

Becali si Iancu au discutat si despre jocul pe care Timisoara l-a castigat azi cu Sportul, 3-2, cu golul marcat de Goga in ultimul minut de prelungire.

Iancu: Eu am o problema cu Steaua, nu cu Gigi Becali. Eu am zis de branza de oaie, care e un produs de care nu trebuie sa-i fie rusine lui Gigi Becali.

Gigi Becali: Lasa asta. Ce rost avea sa zici tu de branza de oaie?

Iancu: Pai n-ai zis ca nu ti-e rusine?

Gigi Becali: Eu te rog sa lasi jignirile!

Iancu: Gigi, am auzit cand ai zis ca tu poti sa-mi faci mult rau. Te rog sa lasi amenintarile astea! Stii ca nu ai cum sa-mi faci tu mie nimic!

Gigi Becali: Cand ai auzit ca eu am zis de licenta, trebuia sa razi, la fel cum am facut eu cand ai vorbit tu de palmares.

Iancu: Am toate actele, n-avem ce sa patim. N-am niciun cent datorie!

Gigi Becali: Bravo, tata! Trebuia sa zici asa si gata. Hai sa nu ne mai atacam! Daca o sa mai ai noroc la fel ca azi, o sa iei campionatul! Dobitocii aia de la Sportul in loc sa dea pasa scurta la corner pierd mingea si tu dai gol. Ce poate fi mai mult decat atat?

Iancu: Recunosc ca am avut noroc! Si azi, si cu Steaua. Am fost corect!

Gigi Becali: Mergem inainte cu licentierea! Hai, sa fiti sanatosi!

Sursa: gsptv