Academica Clinceni FCSB mihai dobrescu Superliga Cui ii mai trebuie VAR in Liga 1? :)) TEAPA COLOSALA! A dat golul carierei, dar a fost socat sa afle ca nu s-a pus dupa ce a apucat sa se bucure!
Data publicarii: Sambata 13 Iunie 2020, 19:05
Data actualizarii: Sambata 13 Iunie 2020, 19:23

In minutul 66 al meciului dintre Voluntari si Clinceni, Mihai Dobrescu a marcat superb, cu un sut din afara careului.

Fundasul stanga a apucat sa se bucure alaturi de colegi si sa mearga la margine pentru a afisa un mesaj de sustinere pentru Paul Pirvulescu, suspendat provizoriu dupa ce a recunoscut ca s-a dopat.

Abia dupa mai bine de un minut, Dobrescu a aflat ca reusita sa nu conteaza decat pentru memoria celor care au vazut meciul. Pe tabela nu s-a pus! Reluarile au aratat o impingere a lui Moussa in careul Voluntariului, cu doua secunde inainte ca bsalonul sa ajunga in piciorul lui Dobrescu. Conform jucatorilor de la Clinceni, super golul lui Dobrescu ar fi fost anulat insa pentru offside la semnalizarea celui de-al 4-lea arbitru.

• Cui ii mai trebuie VAR in Liga 1? :)) TEAPA COLOSALA! A dat golul carierei, dar a fost socat sa afle ca nu s-a pus dupa ce a apucat sa se bucure!

In loc sa se faca 2-1, pana la final s-a facut 3-0! Tudorie a marcat in minutul 76.