Chipciu a inghetat pe teren! Dupa gol a fugit direct spre banca de rezerve! Cum a fost surprins la marginea terenului

►Finalul se joaca azi! Marti de la 10 dimineata, LIVE de la Tribunal la Sport.ro, pe www.sport.ro si m.sport.ro!

Dupa ce a deschis scorul in meciul cu Chiajna, Chipciu a luat-o la fuga spre banca de rezerve.

S-a intamplat in minutul 10. Chipciu a iesit la marginea terenului pentru ca ingheta de frig la Chiajna. Oricat de calduros ar fi fost primit de doamna Chiajna, pe Chipciu meciul l-a lasat rece.

In minutul 17, Lucian Sanmartean a marcat al doilea gol pentru stelisti, dupa un penalty scos de Stanciu.

Revoluție în Ring: Biea, Bogdan Stoica, Amansio Paraschiv si ‘Tanculetul’ Iancu dau cu pumnul în direct la PRO X, vineri, 20:00!

Mihăilă: INSP a estimat că la mijlocul lui septembrie vom avea peste 1.600 de cazuri pe zi