Becali a semnat REGIA inainte de meci! Declaratia data de patronul Stelei cu cateva ore inainte de meci te lasa MASCA!

Superliga
Data publicarii: Duminica 19 August 2012, 23:42
Data actualizarii: Luni 20 August 2012, 00:04

STEAUA 3-0 CEAHLAUL | Steaua a castigat fara nicio emotie primul meci jucat pe Ghencea in acest sezon
►Dinamo - Metalist Harkov se joaca joi, de la 20:30, in direct pe Sport.ro si pe voyo.ro!

Interesant este faptul ca declaratia data de Gigi Becali cu cateva ore inainte de meci se potriveste PERFECT cu ceea ce s-a intamplat la Steaua - Ceahlaul.

Becali a anuntat echipa de start cu mare acuratete si a stiut chiar si prima schimbare pe care o va face Reghecampf. Chiar si minutul :)

Pe langa sistemul de joc al Stelei, Becali a anticipat corect si scorul: "Chiriches cu Martinovici vor forma cuplul de fundasi centrali cu Ceahlaul. Dumitras va fi fundas dreapta. Mai rotim jucatorii pentru ca avem lot puternic. Adi Popa va intra in repriza a doua. Cred ca vom invinge cu 3-0. Porumboiu a zis ca se termina 0-0. Pun pariu cu el pe oricat ca dam de la doua in sus. E de nivelul minunilor ca Ceahlaul sa ne incurce", a declarat patronul Stelei inainte de meci.

Steaua s-a impus fara nicio emotie in primul meci jucat pe Ghencea in acest sezon. Golurile au fost marcate de Raul Rusescu '11, '59 si Adi Rocha '33. Jucatorul transferat zilele trecute de la Concordia Chiajna, Adi Popa, a fost introdus dupa pauza.

Sursa foto: Mediafax