Sambata 12 Mai 2018, 17:43

A marcat ca HAGI! Gol senzational pentru un pusti contra CFR-ului. VIDEO: cum a inscris

Viitorul are sanse mari sa joace din nou finala Ligii Elitelor!

Finala Cupei Romaniei: duminica, 27 mai, in direct la PRO X: Craiova - Sibiu, ora 21:00! De la 17:00 se joaca finala Romaniei la U19, Steaua - Dinamo!

Finala Champions League: Real Madrid - Liverpool, sambata, 26 mai, 21:45, in direct la PRO TV!

Pustii din echipa U19 de la Academia Hagi au distrus-o pe CFR in turul de la Constanta. S-a terminat 4-1! Razvan Matis a marcat golul meciului, in minutul 57. Mijlocasul ofensiv a trimis de la 25 de metri, fix in vinclu, pentru 4-0. N-a fost singurul moment de magie al pustiului. Tot Matis a pasat fantastic, cu calcaiul, la reusita de 1-0 a lui Alexandru Pop din minutul 21.

In cealalta semifinala, Dinamo se bate cu Ardealul Cluj.

România cade în fiecare an examenul la capitolul educaţie. Lecția predată de Finlanda