70.000 de sms-uri degeaba! Ultrasii de la U Cluj au primit 'interzis' doua meciuri! Atat va juca echipa cu portile inchise din cauza fanului intrat pe teren! VIDEO

SPORT.RO
Data publicarii: Joi 28 Februarie 2013, 12:26
Data actualizarii: Joi 28 Februarie 2013, 12:26

U Cluj plateste si pentru fanul care l-a speriat pe Tatarusanu! "N-a fost de-al nostru. Era un fan al Stelei!", sustin cei din galeria lui U Cluj.

Liderii galeriei din Cluj au aflat ca suporterul care a intrat pe teren e din Bistrita, tine cu Steaua si a fost amic cu Tatarusanu cand juca la Bistrita. A intrat pe teren sa-l salute pe portarul Stelei. Nicidecum sa-l atace!

ALEX CHIPCIU: "Suporter stelist era? N-am stiut, am crezut ca e de la U Cluj. Ce sa zic, imi pare rau pentru el daca i s-a intamplat ceva dupa meci"

Dupa ce i-a intocmit dosar penal, jandarmeria i-a facut un alt portret suporterului care a intrat pe teren! L-a prezentat drept un fan din Salaj, din galeria lui U Cluj! Liga n-a iertat-o pe U Cluj, care va juca urmatoarele doua meciuri de acasa fara suporteri. Cu Severin si Chiajna!

IONEL GANEA: "Si-n campionatele mari din Europa au intrat pe teren, s-au taiat suporterii intre ei, asa ca nu vad eu mare tragedie!"

ARTICOLE PE SUBIECT
Modifică setările cookies
Don’t miss out on our news and updates! Enable push notifications
Get notifications about important news!