4 lovituri pe care Negoita vrea sa le dea in aceasta iarna la Dinamo. Mutarile neasteptate pregatite

SPORT.RO
Data publicarii: Joi 04 Decembrie 2014, 18:40
Data actualizarii: Joi 04 Decembrie 2014, 18:41

Dinamo vrea sa se intareasca la iarna. Ar putea incepe cu schimbarea antrenorului.

Danciulescu este principal de conjunctura la Dinamo. Va sta pe banca pana cand clubul va numi un antrenor principal, ceea ce se va intampla la iarna.

Unul dintre numele vehiculate ca ar putea prelua functia de antrenor la Dinamo in iarna este Dan Alexa, sustine DigiSport.

"Am auzit si eu azi, nu as vrea sa comentez foarte multe, sunt in fata unui meci important pentru noi, Sunt niste zvonuri aparute, faptul ca am ajuns pe lista lui Dinamo imi aduce multumire faptul ca am inceput sa scot capul in antrenorat. Nu ma gandesc la asta, e foarte important sa castig meciul de sambata. Nu m-a sunat nimeni, auzisem ca e posibil ca Daniel Stanciu sa meargă acolo ca presedinte, manager, nu stiu exact. Nu e nimic concret.", a declarat azi Dan Alexa.

Alexa nu este singurul om de la Timisoara care ar putea veni la Dinamo. Sursa citata mai sustine ca Negoita il vrea si pe Daniel Stanciu, dar si doi jucatori, pe Cristi Barbut si Ovidiu Popescu.

 

Modifică setările cookies
Don’t miss out on our news and updates! Enable push notifications
Get notifications about important news!