14 minute pe meci! Atat e Steaua la capacitate maxima! Vezi cand da echipa din Ghencea cel mai bun randament:

Steaua Marius Lacatus Superliga
Data publicarii: Marti 01 Martie 2011, 07:36
Data actualizarii: Marti 01 Martie 2011, 07:50

Stelistii sunt mai productivi in a doua parte a jocului.

Maximul eficacitatii stelistilor este intre minutele 61-75. Nu mai putin de 8 goluri a marcat Steaua in acest sezon in intervalul minutelor de aur, 61-75, din cele 15 goluri inscrise in partea a doua a meciurilor. Productivitatea stelistilor creste in repriza a doua, iar statistica demonstreaza ca acest sfert de ora le prieste jucatorilor din Ghencea.

In schimb, stelistii nu sunt inspirati la inceputurile meciurilor si abia dupa primul sfert de ora incep sa vina golurile.Cum din totalul de 26 de goluri inscrise in acest sezon, 11 au fost marcate in prima parte, iar 15 au fost inscrise repriza secunda, rezulta ca Steaua sta bine la capitolul conditie fizica, fiinda capabili sa intoarca soarta partidei si sa invinga pe finalul meciului.

Sursa: ProSport