4 jucatori eliminati, 3 in numai 3 minute! Meci incredibil in Italia. Jucatorii si-au iesit din minti in ultimele minute. VIDEO

Catania Italia
Data publicarii: Joi 25 Decembrie 2014, 13:40
Data actualizarii: Joi 25 Decembrie 2014, 13:40

Meciul dintre Cittadella si Catania din Italia s-a transformat rapid intr-un adevarat fiasco.

Patru eliminati a avut Catania intr-un meci in care a fost aproape sa revina de la 0-3.

Sgrigna de la Cittadella a marcat de trei ori in 58 de minute, iar Cittadella a avut 3-0 cu Catania. Calaio a reusit o dubla, iar oaspetii sperau sa revina in meci, insa ratarile i-au facut pe jucatori sa se piarda cu firea.

Chrapek, Spolli si Leto au fost eliminati in numai trei minute, intre minutele 88 si 90, din cauza intrarilor dure, iar Catania a terminat partida cu patru fotbalisti in minus.

In minutul 52, si Rinaudo a fost eliminat de la oaspeti, dupa ce a acumulat doua cartonase galbene.