VIDEO / Fostul rapidist Andrade a prins cateva minute in poarta campioanei Marseille! Vezi ce a facut:

Data publicarii: Duminica 09 Mai 2010, 21:15
Data actualizarii: Duminica 09 Mai 2010, 21:21

Fostul rapidist, Andrade a prins si el cateva minute in poarta noii campioane a Frantei, Marseille, care a pierdut insa dramatic, 2-3 cu Lille ! Daniel Niculae si Auxerre ar putea rata Champions League.

Andrade a intrat in poarta lui Marseille dupa ce Mandanda a fost eliminat in prima repriza si a luat gol la prima faza, din penalty !

Marseille a condus de 2 ori la Lille, dar a pierdut in ultimele 10 minute ! Lille a castigat cu un gol in minutul 95.

Fara Niculae, accidentat, Auxerre e in pericol sa rateze calificarea in Liga dupa 0-0 acasa cu Lens.

Lyon are sanse mari sa termine pe 3 dupa egalul spectaculos, 2-2 la Valenciennes. Lyon a dat golul egalarii in minutul 93.