Omul asta e de pe alta PLANETA! Ibrahimovic, un nou gol FANTASTIC! Cum isi face singur concurenta la GOLUL ANULUI: VIDEO

Zlatan Ibrahimovic PSG Franta
Data publicarii: Sambata 19 Octombrie 2013, 19:39
Data actualizarii: Sambata 19 Octombrie 2013, 20:08

Zlatan Ibrahimovic este pur si simplu nebun! A dat un nou gol cu un calcai fantastic! Claudiu Keseru a vazut de aproape reusita de senzatie a lui Ibra

Desi s-a antrenat separat dupa revenirea de la nationala din cauza unei accidentari usoare, Zlatan Ibrahimovic a intrat titular contra celor de la Bastia si a reusit o dubla in primul sfert de ora al meciului!

Cavani a marcat si el in a 2-a repriza dupa ce l-a inlocuit pe Ibrahimovic. La oaspeti, Claudiu Keseru a inceput pe banca meciul, fiind introdus apoi in minutul 56. S-a terminat pana la urma 4-0, Cavani reusind si el dubla - PSG trece pe primul loc in clasament pana la partida de maine a celor de la Monaco impotriva lui Sochaux