Urmatorul jucator de MILIOANE al Romaniei! Micul Hagi continua sa faca MINUNI! Dupa unguri, i-a batut si pe turci: VIDEO

Data publicarii: Marti 03 Septembrie 2013, 21:46
Data actualizarii: Marti 03 Septembrie 2013, 21:48

► Mai sunt 5 minute si incepe meciul cu Ungaria! Intra AICI si hai in vestiarul nationalei sa vorbesti cu jucatorii! Ce le spui?

Ianis Hagi continua sa faca minuni. Dupa unguri, Hagi Jr. a reusit sa-i bata si pe turci.

Ianis a adus victoria echipei sale in ultima secunda, spre bucuria tatalui sau si a familiei.

Academia Hagia fost ca Manchester United. A marcat doua goluri in prelungiri si a batut-o cu 2-1 pe Galatasaray, la doar o zi victoria cu Academia Puskas, scor 3-2.

Joi, de la ora 16, tot la Sport.ro, Academia lui Hagi o intalneste pe Partizan Belgrad la Cupa Stelelor Estului.