Woow! Reactia de uimire a lui Zlatan cand a vazut ce poate sa faca Rashford! VIDEO: Foarfeca nebuna a lui Ibra si celelalte 6 goluri din meci

Zlatan Ibrahimovic Fotbal extern
Data publicarii: Duminica 31 Iulie 2016, 12:59
Data actualizarii: Duminica 31 Iulie 2016, 13:10

Manchester United a invins-o pe Galatasaray cu 5-2, intr-un meci disputat la Goteborg.

Inceputul meciului a fost foarte spectaculos. Ibra a marcat primul sau gol la Manchester United, din foarfeca, in minutul 4. Pana la pauza, Galatasaray a reusit sa intoarca scorul, prin golurile marcate de Gumus si Bruma.

United a egalat in minutul 55 prin Rooney, dupa o actiune formidabila a lui Valencia si tot Rooney a transformat apoi penalty-ul scos de Rashford.

Zlatan nu si-a ascuns uimirea cand a vazut ce faza poate sa faca atacantul de 18 ani. Reactia lui a fost surprinsa de camere. VIDEO

Fellaini si Mata au dus scorul la 5-2.

Zlatan Ibrahimovici a jucat o repriza si i-a lasat locul la pauza lui Marcus Rashford.