VIDEO | GOL FABULOS reusit de portar in ultimele minute! Direct din lovitura libera! Executia carierei pentru tanarul goalkeeper

Un tanar portar norvegian din Norvegia a reusit golul carierei.

Stefan Hagerup a reusit un gol superb din lovitura libera, in stilul lui Rogerio Ceni.

Ull/Kisa, echipa lui Hagerup din liga a doua, a fost condusa la pauza cu 1-0 de Skeid, insa gazdele au revenit prin super golul reusit de portar.

CLICK AICI PENTRU VIDEO

Din nou la Euro! Joi, 14 noiembrie, 20:00 Romania U21 - Finlanda U21, in direct la PRO TV!

Toata Romania vede Romania! la PRO TV Luptele FINALE pentru nationala: vineri, 15 noiembrie, 21:45, Romania - Suedia! Luni, 18 noiembrie, 21:45, Spania - Romania!

Ministrul de Interne, Marcel Vela: "Dosarul 10 august ar putea fi desecretizat în această săptămână"