Cel mai mare castig dupa victoria Stelei! Ilie Stan: "Florin Costea s-a impacat cu colegii"

Fotbal extern
Data publicarii: Sambata 12 Noiembrie 2011, 16:06
Data actualizarii: Sambata 12 Noiembrie 2011, 16:05

Steaua 6-0 Mihailesti | Ilie Stan este multumit de ceea ce a vazut in teren si spune ca jucatorii tineri care au jucat cate 30 de minute, au o sansa mare sa ajunga la prima echipa. Steaua a inscris gol dupa gol, insa Emeghara si un jucator de la Mihailesti au iesit in evidenta.

“A fost un meci bun, cu multe goluri. Am incercat sa echilibrez putin efortul si i-am lasat si pe cei mici sa joace 30 de minute. Mai avem insa mult de lucru. Andrei Stan are sanse sa ajunga la prima echipa. Daca munceste si isi doreste mult, are sanse, la fel ca ceilalti care au jucat.

Echipa din Mihailesti a fost modesta. Nu am fost niciodata suparat pe Florin Costea. Altul va fi Florin Costea in viitorul apropiat. Normal ca s-a impacat cu colegii.

O sa avem un retur de foc in care trebuie sa castigam multe puncte si sa nu pierdem plutonul”, a spus Ilie Stan.