Vezi rezultatele din primul tur preliminar al Cupei UEFA

Autor: Sport.ro
Vineri 18 Iulie 2008, 11:36
Vezi rezultatele din primul tur preliminar al Cupei UEFA

Sahtior Karagandi (Kazahstan) - Debreceni VSC (Ungaria) 1-1, Ararat Erevan (Armenia) - AC Bellinzona (Elvetia) 0-1, Tobol Kostanai (Kazahstan) - Austria Viena (Austria) 1-0

Sahtior Karagandi (Kazahstan) - Debreceni VSC (Ungaria) 1-1

Ararat Erevan (Armenia) - AC Bellinzona (Elvetia) 0-1

Tobol Kostanai (Kazahstan) - Austria Viena (Austria) 1-0

MTZ-RIPO Minsk (Belarus) - MSK Zilina (Slovacia) 2-2

Honka Espoo (Finlanda) - IA Akranes (Islanda) 3-0

JFK Olimps (Letonia) - Saint Patrick's Athletic FC (Irlanda) 0-1

TVMK Tallinn (Estonia) - FC Nordsjaelland (Danemarca) 0-3

FK Pelister (Macedonia) - APOEL Nicosia (Cipru) 0-0

Hapoel Ironi Kiryat (Israel) - FK Mogren (Muntenegru) 1-1

Hapoel Tel-Aviv (Israel) - AC Juvenes-Dogana (San Marino) 3-0

Hazar Lenkoran (Azerbaidjan) - Lech Poznan (Polonia) 0-1

Vojvodina Novi Sad (Serbia) - Olimpik Baku (Azerbaidjan) 1-0

FK Vetra (Lituania) - Viking Stavanger (Norvegia) 1-0

FK Suduva (Lituania) - The New Saints FC (Å¢ara Galilor) 1-0

Marsaxlokk FC (Malta) - Slaven Koprivnica (Croaţia) 0-4

Omonia Nicosia (Cipru) - FK Milano (Macedonia) 2-0

Dacia Chişinău (Moldova) - FK Boraci (Serbia) 1-1

Djurgardens IF (Suedia) - Flora Tallinn (Estonia) 0-0

Cernomoreţ Varna (Bulgaria) - UE Sant Julia (Andorra) 4-0

Racing Union Luxembourg (Luxemburg) - Kalmar FF (Suedia) 0-3

FC Vaduz (Liechtenstein) - NK Zrinjski (Bosnia) 1-2

Gyori ETO FC (Ungaria) - FC Zestaponi (Georgia) 1-1

Spartak Trvana (Slovacia) - WIT Georgia (Georgia) 2-2

Brondby IF (Danemarca) - B36 Torshavn (Insulele Feroe) 1-0

EB Streymur (Insulele Feroe) - Manchester City (Anglia) 0-2

Siroki Brijeg (Bosnia) - Partizani Tirana (Albania) 0-0

Hertha Berlin (Germania) - Nistru Otaci (Moldova) 8-1

FC Koper (Slovenia) - KS Vllaznia (Albania) 1-2

FK Zeta (Muntenegru) - NK Ljubljana (Slovenia) 1-1

FC Salzburg (Austria) - FC Bananţ (Armenia) 7-0

Bangor City (Å¢ara Galilor) - FC Midtjylland (Danemarca) 1-6

- mijlocasul George Florescu a inscris primul gol al formatiei daneze

Legia Varsovia (Polonia) - FC Gomel (Belarus) 0-0

Glentoran Belfast (Irlanda de Nord) - Metalurgs Liepajas (Letonia) 1-1

Cliftonville FC (Irlanda de Nord) - FC Copenhaga (Danemarca) 0-4

Cork City (Irlanda) - Haka Valkeakoski (Finlanda) 2-2

Hajduk Split (Croaţia) - Birkirkara FC (Malta) 4-0

FH Hafnarfjordur (Islanda) - CS Grevenmacher (Luxemburg) 3-2.

Prima casă 2020. Sfaturile specialiștilor pentru cei care vor să-și cumpere o locuință
BRAT