Flamurtari Omonia Nicosia Steaua Torshavn Vaslui Europa League

VEZI programul meciurilor din turul III preliminar al Ligii Europa:

Programul complet al meciurilor din turul III preliminar al Ligii Europa, stabilit in urma tragerii la sorti ce a avut loc, vineri, la Nyon:

SPORT.RO
Data publicarii: Vineri 17 Iulie 2009, 16:09
Data actualizarii: Vineri 17 Iulie 2009, 16:11

SC Vaslui (Romania) - Omonia Nicosia (Cipru) / HB Torshavn (Insulele Feroe)
Steaua Bucuresti (Romania) / Ujpest (Ungaria) - Flamurtari (ALB) / FC Motherwell (Scotia)

FK Sarajevo (Bosnia) - Spartak Trnava (Slovacia) - Zestafoni (Georgia) / Helsingborgs IF (Suedia)

Fredrikstad (Norvegia) - Lech Poznan (Polonia)
AS Roma (Italia) - Naftan Novopolotsk (Belarus) / La Gantoise (Belgia)

Differdange (Luxemburg) / HNK Rijeka (Croatia) - Metalist Harkov (Ucraina)
Aalborg (Danemarca) / Slavia Sarajevo (Bosnia) - MFK Kosice (Slovacia)
IFK Goteborg (Suedia) - Hapoel Tel-Aviv (Israel)
PSV Eindhoven (Olanda) - Cherno More Varna (Bulgaria) / Iskra-Stali (Moldova)
Valerenga (Norvegia) - PAOK Salonic (Grecia)

Metalurg Donetk (Ucraina) / MTZ-RIPO Minsk (Belarus) - NK Ljubljana (Slovenia)
APOP Kinyras Peyias (Cipru) - Rapid Viena (Austria) / KS Vllaznia (Albani)
Honka Espoo (Finlanda) / Bangor City (Tara Galilor) - Rosenborg (Norvegia) / FK Qarabag (Azerbaidjan)

Falkirk FC (Scotia) / FC Vaduz (Liehtenstein) - Slovan Liberec (Cehia)
FK Suduva (Lituania) / Randers FC (Danemarca) - Hamburger SV (Germania)
FC Saint Patrick (Irlanda) - FC Valletta (Malta) / Krylya Sovetov Samara (Rusia)
Dinamo Minsk (Belarus) / Tromso (Norvegia) - FK Milano (Mecedonia) - Slaven Koprivnica (Croatia)

Brondby (Danemarca) / Flora Tallin (Estonia) - Legia Varsovia (Poloni) / Olimpi Rustavi (Georgia)
Vojvodina (Serbia) - Austria Viena (Austria)
TSKA Sofia (Bulgaria) - Skonto Riga (Letonia) / Derry City (Irlanda)

MSK Zilina (Slovacia) / Dacia Chisinau (Moldova) - Hajduk Split (Croatia)
SC Braga (Portugalia) - Elfsborg (Suedia) / FC Haladas (Ungaria)
Aberdeen (Scotia) - Sigma Olomouc (Cehia) / Fram Reykjavík (Islanda)
FK Rabotnicki (Macedonia) / Crusaders FC (Irlanda de Nord) - Odense BK (Danemarca)

FBK Kaunas (Lituania) / FK Sevojno (Serbia) - Lille (Franta)
Anorthosis Famagusta (Cipru) / FK Petrovac (Muntenegru) - Sturm Graz (Austria) / Siroki Brijeg (Bosnia)

Fenerbahce (Turcia) - Honved Budapest (Ungaria)
Bnei Yehuda Tel-Aviv (Israel) / FC Dinaburg (Letonia) - Pacos Ferreira (Portugalia) / Zimbru Chisinau (Moldova)

FC Bruges (Belgia) - NK Gorica (Slovenia) / FC Lahti (Finlanda)
Athletic Bilbao (Spania) - Young Boys (Elvetia)
KR Reykjavík (Islanda) / FC Larissa (Grecia) - FC Basel (Elvetia) / Santa Coloma (Andora)

Tobol Kostanay (Kazahstan) / Galatasaray (Turcia ) - Sliema Wanderers (Malta) / Maccabi Netanya (Israel)

Metalurg Liepajas (Letonia) / Dinamo Tbilisi (Georgia) - Rudar Velenje (Slovenia) / Steaua Rosie Belgrad (Serbia)

Polonia Varsovia (Polonia) / Juvenes-Dogana (San Marino) - NAC Breda (Olanda) / Gandzasar Kapan (Armenia)

FK Vetra (Lituania) / HJK Helsinki (Finlanda) - Fulham (Anglia).

Mansa tur a acestor intalniri va avea loc la 30 iulie, in vreme ce returul este programat la 6 august.

Modifică setările cookies
Don’t miss out on our news and updates! Enable push notifications
Get notifications about important news!