Radoi merge in peluza sa-i aduca inapoi pe ultrasi langa Steaua! Impacarea istorica poate veni dupa meciul cu Rosenborg

Publicitate

Steaua face primul pas spre impacarea cu fanii. Radoi se va intalni cu liderii galeriei, care n-au mai venit pe stadion de cand Steaua a pierdut sigla.

Peste 20 de mii de oameni vor fi pe National Arena la Steaua - Rosenborg, maine, de la 9 seara, la PRO TV.

Direct din galerie a venit Adi Popa. Acum 10 ani, la Steaua - Rosenborg 1-1, Popa era in tribuna, iar Radoi pe teren. Joi va fi invers. Copilul din galerie s-a facut mare si va incerca sa-i bata pe norvegieni, iar Radoi va fi acum in tribuna. E suspendat.

Criticat de Becali pentru ca se crede Messi-Maradona, portarul Stelei vrea sa inchida poarta cu Rosenborg.


 

Modifică setările cookies
Don’t miss out on our news and updates! Enable push notifications
Get notifications about important news!