"Nu mai salutam, nimic, da?!" O camera a stat pe stelisti la meciul cu Aalborg! Ce s-a intamplat pe tunel si ce a facut Galca

Data publicarii: Vineri 19 Septembrie 2014, 20:42
Data actualizarii: Vineri 19 Septembrie 2014, 21:19

Steaua a batut-o cu 6-0 pe Aalborg. I-a fost greu in prima repriza, insa emotiile au disparut complet in repriza a doua.

Rusescu, Keseru si Sanmartean au marcat cele 6 goluri ale campioanei Romaniei, care a reusit scorul serii in Europa.

Contra lui Aalborg, stelistii au avut parte de o premiera. A fost primul meci european fara spectatori pe National Arena. Capitan din greseala, Chipciu l-a lasat pe Prepelita sa conduca echipa la iesirea de la vestiare.

Pentru mijlocasul central, a fost o experienta interesanta. "Nu mai salutam, nimic, da?!". si-a intrebat Prepelita colegii la iesirea de pe tunel. Galca a fost concentrat la maximum inca de la incalzire. Nici macar glumele lui Argaseala nu l-au destins.

Video si montaj: Iulian Nedelcu