NEBUNIE curata in Grecia! PAOK a revenit de la 0-2, a ratat doua penalty-uri si a castigat cu un gol NOROCOS! 3-2 cu Maccabi Haifa! Rezumat VIDEO

Data publicarii: Vineri 25 Octombrie 2013, 14:40
Data actualizarii: Vineri 25 Octombrie 2013, 16:27

► Aleeee, aleeeee, care-i cea mai tare galerie? Castiga AICI invitatii la Rapid – Petrolul, ora 20:30, in direct la PRO TV!

PAOK a primit in Grecia vizita celor de la Maccabi Haifa. Au primit rapid doua goluri, in min. 13 si 21. Apoi, cu un public nebun in spate, PAOK a revenit in meci.

Mai intai a marcat Vitor (min. 35), apoi dupa alte patru minute a reusit egalarea Ninis (39). Pentru ca spectacolul sa fie total, arbitrul a dat doua penalty-uri pentru greci, corecte.

Ratate amandoua, insa! Stoch in minutul 39 si din nou el, sase minute mai tarziu (45)!

Nebunia a continuat si in repriza secunda, cu grecii atacant la fiecare faza, doar sa dea golul victoriei. A venit si acesta, pana la urma, insa abia in minutul 67, cand capitanul Salpingidis a facut 3-2 cu un sut norocos, intre bara si portar.

La PAOK, Costin Lazar a fost titular si integralist.