Moti nu s-a uitat la Steaua - Utrecht: "Nu sunt microbist!" Vezi ce meci a preferat:

Data publicarii: Vineri 05 Noiembrie 2010, 21:20
Data actualizarii: Vineri 05 Noiembrie 2010, 21:21

"Sunt fotbalist, dar nu sunt microbist" Asa explica dinamovistul Moti de ce n-a avut ochi pentru Steaua cu Utrecht. Andone se teme de Steaua lui Lacatus - daca va juca la fel, nimeni n-o sa-i mai stea in cale in Romania.

Nu toti dinamovistii s-au uitat la Steaua - Utrecht. Unii au preferat un alt meci de 3-1, Liverpool - Napoli.

Moti s-a uitat la Liverpool - Napoli, unde italienii au condus cu golul lui Lavezzi. Intrat la pauza, Gerrard a marcat de 3 ori in ultimul sfert de ora si i-a linistit pe cei 5 mii de italieni de pe Anfield.

Tripla lui Gerrard a incantat-o si pe noua prima doamna de la Liverpool. Sotia americanului care a cumparat Liverpool, Linda Henry, fost in centrul atentiei pe Anfield.