Autor: Sport.ro
Joi 03 Decembrie 2009, 15:38

Valencia trece de Lille si urca pe prima pozitie a clasamentului, cu sanse foarte mari de calificare in saisprezecimile Europa League

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Golurile invingatorilor au fost marcate de Joaquin '3, '32 ÅŸi Mata '52, în timp ce pentru oaspeti a inscris Chedjou, in minutul 90+1.

In celalalt meci al grupei, echipa ceha Slavia Praga a terminat la egalitate, acasa, scor 0-0, cu formatia italiana Genoa si a ratat orice sansă de a accede in 16-imile de finala ale competitiei.